Contact

sv DONK
Nieuwe Donkstraat 1, Gouda
0182 516 349

Postadres sv DONK
Karin de Heij
St. Mariewal 5
2801 WS  Gouda

Voor vragen of opmerkingen kunt u een mail sturen één van onderstaande mailadressen:

Voorzitter voorzitter@svdonk.nl
Secretaris secretaris@svdonk.nl
Penningmeester penningmeester@svdonk.nl
MOC onderhoud@svdonk.nl
PR Pr-commissie@svdonk.nl
Barcommissie barcommissie@svdonk.nl
Sponsorcommissie sponsorcommissie@svdonk.nl
Contributiezaken Contributiesvdonk@gmail.com
Ledenadministratie ledenadministratie@svdonk.nl
Technische commissie patrickakerboom@gmail.com
Jeugdcommissie junioren@svdonk.nl
Pupillencommissie pupillen@svdonk.nl
Coordinator selectie selectievoetbal@svdonk.nl
Coordinator Heren seniorenvoetbal@svdonk.nl
Coordinator Dames Damesvoetbal@svdonk.nl
Coordinator G team G-voetbal@svdonk.nl
Coordinator veteranen
Coordinator Jo- onder 19 JO19@svdonk.nl
Coordinator Jo- onder 17 JO17@svdonk.nl
Coordinator Jo- onder 15 JO15@svdonk.nl
Coordinator Jo- onder 13 JO13@svdonk.nl
Coordinator Jo- onder 11 JO11@svdonk.nl
Coordinator Jo- onder 9 JO9@svdonk.nl
Coordinator Jo- onder 7 JO7@svdonk.nl
Coordinator M- onder 19 MO19@svdonk.nl
Coordinator M- onder 15 MO15@svdonk.nl
Coordinator M- onder 13-12 MO13@svdonk.nl
Coordinator Minipupillen minipupillen@svdonk.nl
Coordinator JOC joc@svdonk.nl
Coordinator vrijwilligers vrijwilligers@svdonk.nl
Coordinator gastvrouwen en heren gasten@svdonk.nl
Consul t.nuijen@versatel.nl
Vertrouwens commissie vertrouwenscommissie@svdonk.nl
KNVB zaken donkiaan@hetnet.nl
Contributie Contributie@svdonk.nl