Aan alle leden

Zoals al tijdens de Nieuwjaarsreceptie gemeld zullen er renovatiewerkzaamheden plaatsvinden t.b.v. verduurzaming van clubhuis en kleedaccommodatie. Deze werkzaamheden zullen 8 april starten en ongeveer de hele maand april in beslag nemen.


Enig overlast zal het gevolg zijn. Zo zal de fietsenstalling m.i.v. 2 april deels verplaatst worden naar het pleintje naast de kassa. Dit omdat er achter de kleedaccommodatie grondboringen verricht worden.
Ook in ruimte bij bespreekruimte en in gang kantine zal het een en ander gaan gebeuren en 1 van de scheidsrechterkleedkamers zal tijdelijk gebruikt worden voor de “werklui”, maar in weekeinde kunnen we die zelf ook weer gebruiken
De sportactiviteiten zullen geen hinder ondervinden.


Wij vragen hiervoor begrip en waar nodig medewerking van de leden.


Bestuur sv DONK