Trainer en leider voor de Dames gezocht!

Bij Donk gaan we het komend seizoen starten met selectievoetbal voor Dames. Na vele jaren voetballen en vanwege het feit dat we aankomend seizoen maar liefst 3 dames elftallen hebben denken wij, dat nu het moment daar rijp voor is.Wij zoeken echter nog wel wat mensen in de staf.Het eerste dames team, 18 speelsters, zal worden zal worden getraind door de hoofdtrainer van de Dames Marvin Vat. Hij zal worden bijgestaan door Tom Paap.Dames 2 is nog op zoek naar een trainer voor de donderdagen en eventueel begeleiding op de zaterdagen Voor de dinsdagen hebben we al een trainer gevonden.. Deze groep zal bestaan uit 31 speelsters zodat een vol traningsveld wel zeker is. Maar Wie o Wie wil deze leuke taak op zich nemen.Geïnteresseerden kunnen contact opnemen door een bericht te sturen aan Damesvoetbal@svdonk.nl