Onze jeugdtrainers zijn klaar voor het nieuwe seizoen!

Op woensdag 15 september jl. Hebben we voor al onze jeugdtrainers de kick-off gehouden voor het nieuwe seizoen. De inhoud van de avond bestond uit het voorbereiden, analyseren, observeren en nabespreken van wedstrijd- en trainingsvormen voor onze jeugdspelers.

Er was een onderlinge wedstrijd tussen onze JO11 en JO12 waarin we bovenstaande aspecten in de praktijk konden brengen. Na afloop leverde dit mooie gespreksonderwerpen op in de kantine.
Uiteindelijk is het doel bereikt: de ontwikkeling van de spelers en jeugdtrainers voorop!
Bovenal moet iedereen Plezier hebben maar jezelf ontwikkelen kan hieraan bijdragen. Een volgende stap voor onze trainers is het volgen van de JVTC-cursus die wij ook officieel vanuit de KNVB bij DONK mogen geven.  

We willen iedereen bedanken voor de positieve bijdrage deze avond, in het bijzonder trainer Simon Bos voor het coachen en voorbereiden van de wedstrijd en Patrick Akerboom voor het begeleiden van de avond.
Mocht u nu ook interesse hebben om trainer te worden, informeer bij de TC naar de mogelijkheden!

Met sportieve groet, TC-onder/middenbouw