Finale nacompetitie DONK 1

Via een mooie overwinning met 2-1 op 1e klasser Rood Wit st Willibrord heeft DONK 1 zich donderdagavond weten te plaatsen voor de finale van de nacompetitie. Klasse Boys!!! De doelpunten kwamen op naam van Zakariah Mellah en Roy vd Graaf. Dit resultaat betekent dat de mannen van Pieter van Zoest, John Olsthoorn en Frank Moons zich op mogen gaan maken voor een historische finale. We staan op de drempel van de 1e klasse!!! Een niveau waarop DONK nog nooit geacteerd heeft. De finale wordt gespeeld a.s. zondag 19 juni om 14.00 uur. Plaats van handeling; complex TOGB in Berkel en Rodenrijs. Toegang is gratis.

Er gaat een bus, (aanmelden bij pvh@dutracogouda.com) maar vol is vol. Kom sowieso allemaal onze jongens steunen !!! Tegenstander in de finale is Kon. HVV uit Den Haag. Zij wonnen vanavond eveneens (met 3-1 na verlenging van Antibarbari) hun halve finale. Kon. HVV speelde dit jaar ook in de 2e Klasse, maar dan in een andere regio en werd daar 2e. Kon. HVV kent in André Wetzel haar trainer en heeft een rijke historie.

Uiteraard gaan wij er alles aan doen daar geen succesvol hoofdstuk aan toe te voegen.

Tot zondag in Berkel en Rodenrijs!!!