Fiets je mee op Tweede Pinksterdag?

Steun de Kanjerketting!

Hoe is ’t met je?

Terwijl de allerlaatste Paaseitjes misschien nog gezocht worden en de ene na de andere klassieker op wonderbaarlijke wijze wordt gewonnen, zijn we ondertussen hard bezig met een leuke sportieve middag op Tweede Pinksterdag.

Want samen met Celebrate for Life organiseren we in Gouda op maandag 29 mei een leuke Familie Fietsspeurtocht en twee fietstochten.
De volledige opbrengst van deze middag gaat naar de Kanjerketting.

 
JA, IK DOE OOK MEE ➞

Familie Fietsspeurtocht
Hele leuke en spannende fietsspeurtocht rondom Westergouwe en een beetje Moordrecht. Alle kinderen krijgen een aandenken en onderweg een ijsje! Degene die meeste opdrachten goed heeft, maakt aan het einde van de dag ook kans op een mooie prijs.

Fietstocht 45km
Ideale tocht voor de recreatieve fietser door de Krimpenerwaard. Makkelijk te fietsen met zowel ‘gewone’ stadsfiets als comfortabele e-bike.
Halverwege even stoppen, dan krijg je koffie/thee en gebak. Na afloop nog een drankje met z’n allen.

Route 45km

Fietstocht 85km
Prachtige tocht voor de sportieve wielrenner rondom Nieuwkoop. Lekkere route voor een fijne ‘social ride’ met fietsgroep of collega’s. Je krijgt een GPX, banaan en reep mee voor onderweg. Lekker zitten, lekker trappen. Bij terugkeer napraten met een drankje!

Route 85km

BBQ, Burgers & Fries
Kidsmenu

Niks zo mooi om na afloop met elkaar te eten, bij te praten en na te genieten van een sportieve inspanning.
Voor de ‘grote mensen’ is er een BBQ (ook vega!).
Voor de kinderen hamburger, friet/patat en limonade. 
Geef bij je inschrijving aan of je blijft eten.

Met dank aan onze sponsors:
Karwei // Suc6Werk
Wil je met je bedrijf meer betekenen voor dit evenement lees de sponsorbrief.