sv DONK zoekt sportverzorger V/M m.i.v. seizoen 2022-2023

SV DONK zoekt voor het seizoen 2022-2023 een nieuwe sportverzorger als opvolger van de afscheidnemende Fred Klomp. In de bijlage vindt u een uitgebreide profielschets van de sportverzorger die wij zoeken. 


SV DONK is een zeer plezierige en ambitieuze sportomgeving waarin wij met zo veel mogelijk zelf opgeleide spelers zo hoog mogelijk willen spelen. Volgend jaar zullen we dat doen in zaterdagcompetitie. Presteren, saamhorigheid en plezier staan bij ons hoog in het vaandel. Een hele mooi omgeving voor een kundige en ambititieuze sportverzorger die graag deel wil gaan uitmaken van ons mooie begeleidingsteam.

Vacature

Als onderdeel van de begeleiding van onze A-selectie zijn wij voor volgend seizoen op zoek naar een enthousiaste sportverzorger (V/M). Onze voetbalvisie is gebaseerd op een goede combinatie van plezier en prestatie en daarmee zo hoog mogelijk spelen met DONK 1 en DONK 2 met zo veel mogelijk zelf opgeleide spelers. Momenteel spelen we met DONK 1 in de 2e klasse (zo) en DONK 2 reserve Hoofdklasse (zo). Beide teams maken volgend jaar de horizontale overstap naar de zaterdag. 

Onze sportverzorger maakt bij volwaardig onderdeel uit van het begeleidingsteam wat bestaat uit 1 hoofdtrainer, 4 assistent-trainers, 1 keeperstrainer en 2 teammanagers. Naast dit begeleidingsteam werken we met medische ondersteuning vanuit fysiotherapie praktijk Fysio Visiq. Dit gehele team wordt vanuit de club begeleid door de Technische Commissie. 

De sportverzorger van sv DONK is aanwezig op dinsdag- en donderdagavond alsmede op zaterdagmiddag bij de wedstrijden van DONK 1. In nauwe samenwerking met Fysio Visiq en de begeleiding bestaat de taak in de kern uit activiteiten op het gebied van blessurepreventie, diagnose, verzorging en herstelbegeleiding. Het kan op afspraak voorkomen dat ook andere leden gebruik kunnen maken van de sportverzorger als die ruimte er is.

HOOFDTAKEN 

 • Preventie, verzorging en behandeling tijdens, voor en na trainingen van beide selectie groepen (di en do) 
 • Preventie, verzorging en blessurebehandeling tijdens, voor en na de wedstrijden van DONK 1 (za) 
 • Begeleiden geblesseerde spelers bij hersteltrainingen; 
 • Adviseren van de begeleiding v.w.b. belastbaarheid en inzetbaarheid van spelers; 
 • Op dinsdag zal Fysio Visiq op de club ondersteunen bij diagnoses en opstellen en uitvoeren behandel- en herstelplanning 

WIE WE ZOEKEN 

 • Gediplomeerd sportverzorger(ster); 
 • Communicatief vaardig; 
 • Affiniteit met teamsport, voetbal en bijdrages leveren aan de ontwikkeling van jonge sporters; 
 • Teamspeler; 
 • Betrokken, flexibel, enthousiast en gedreven 

OVER SV DONK 

 • sv DONK is een gezonde en groeiende vereniging met een zelf opgeleide talentvolle selectie 
 • sv DONK vindt naast presteren normaal gedrag en normen en waarden heel belangrijk 
 • sv DONK organiseert regelmatig activiteiten om de saamhorigheid en de sfeer binnen de selectie te stimuleren 

VOORWAARDEN 

 • sv DONK beschikt over een eigen professionele behandelruimte voorzien van alle noodzakelijke middelen waardoor de werkzaamheden functioneel goed kunnen worden uitgevoerd 
 • sv DONK zorgt voor een kledingpakket waarin de werkzaamheden op trainingsavonden bij wedstrijden prettig kunnen worden uitgevoerd 
 • sv DONK gaat in principe altijd een contract aan voor één jaar met de intentie om een meerjarige samenwerking aan te gaan; 
 • Voor de functie is een passende vergoeding beschikbaar (mede) afhankelijk van ervaring; 
 • Geïnteresseerde kandidaten worden verzocht per email te reageren met een CV en korte motivatie. Na een selectie op CV worden kandidaten uitgenodigd voor een gesprek; 

Solliciteren of meer info kan worden verkregen via Patrick Akerboom.