Voetbalshop.nl / NIKE-Donk

Vanaf 1 juli is Voetbalshop.nl de nieuwe kledingsponsor van sv DONK. Zoals u weet voetballen we aankomend seizoen in een nieuw Donktenue van het merk Nike, dat speciaal door Voetbalshop.nl ontworpen is voor de sv DONK.

De sv DONK heeft samen met “Voetbalshop.nl” een range van NIKE kledingitems samengesteld die als officiële sv DONK items via de webshop beschikbaar zijn. U krijgt standaard 10% korting op de sv DONK gerelateerde items, acties uitgezonderd.

Via de button / link op onze eigen website wordt u automatisch doorgelinkt naar de sv DONK webshop bij Voetbalshop.nl Indien u interesse heeft of andere sportkleding/artikelen nodig heeft, kunt u dit ook bekijken en eventueel bestellen op de site van Voetbalshop.nl. Binnenkort ontvangt u nadere informatie m.b.t. het gratis wedstrijdshirt dat door sv DONK beschikbaar wordt gesteld.