Vacature Hoofdtrainer JO19

SV DONK uit Gouda is een gezonde middelgrote voetbalvereniging (+750 leden) waar de balans tussen plezier enpresteren goed bewaakt wordt. Wij spelen momenteel met ons eerste en tweede elftal op 2e klasse niveau op zaterdag en onze jeugdafdeling is de laatste jaren in ontwikkeling. Dit wordt mede veroorzaakt door groeiende instroom van nieuwe leden uit de aangrenzende nieuwbouwwijk Westergouwe.


Onze voetbalvisie is gebaseerd op het volgende uitgangspunt; met zo veel mogelijk zelf opgeleide spelers zo hoog mogelijk spelen in combinatie met ontwikkelmogelijkheden voor ieder individueel lid van elk niveau. Het jeugdvoetbal krijgt bij s.v. DONK invulling via ons eigen jeugdplan wat wordt bewaakt door de Technische Commissie Jeugd. De trainers worden praktisch ondersteund en inhoudelijk begeleid door onze Hoofd Opleiding.


Sv DONK is voor seizoen 2024-2025 op zoek naar een gediplomeerden en enthousiaste hoofdtrainer voor onze JO19. De JO19-1 komt volgend seizoen uit in de eerste klasse van District West-2. Als hoofdtrainer ben je, naast trainer van het selectieteam, ook betrokken bij de andere teams binnen de
leeftijdscategorie en heb je een voorbeeldfunctie richting spelers en de andere trainers.

Profiel:

 • Je bent in bezit van VC1 of bereid deze te volgen
 • Je hebt ervaring met het trainen van junioren selectieteams
 • Je hebt een eigen voetbalvisie die je trainbaar kan maken maar waarbij je bereid bent die te laten
  aansluiten op hetgeen in ons technisch jeugdplan uitgewerkt is
 • Je bent communicatief vaardig en wil graag samenwerken
 • Je bent enthousiast en staat open voor nieuwe ontwikkelingen in het voetbal.
 • Je bent gericht op de technische en tactische ontwikkeling van spelers en het zorgen voor spelplezier

Taken en verantwoordelijkheden:

 • Je verzorgt minimaal 2 keer in de week de training en de coaching op wedstrijddagen van het team.
 • Je werkt nauw samen met de assistent-trainers en andere trainers van de betreffende lichting
 • Je onderhoudt contact met de hoofd opleiding, de andere hoofdtrainers en de coördinatoren uit de
  midden- en bovenbouw
 • Je hebt een voorbeeldfunctie als ambassadeur van de vereniging
  Wij bieden:
 • Een omgeving waarin je jezelf kunt ontwikkelen
 • Goede kunstgras trainingsvelden en goede trainingsmaterialen
 • Een passende vergoeding
 • Mogelijkheid om cursus te volgen
 • Ruimte voor eigen initiatieven en ideeën
 • Kledingpakket
 • Begeleiding door de Hoofd Opleiding
 • Begeleiding vanuit de Technische Commissie

Voor interesse graag mailen naar Justin_vat@live.nl
Voor meer informatie kun je contact opnemen met Hoofd Opleiding, Justin Vat, 06-12567953