Technische Commissie 2017-2018

Het seizoen is alweer een paar weken onderweg. We hebben al een aantal beker- en competitiewedstrijden achter de rug hebben. Dit jaar wordt de voetbaltechnische inhoud van de club begeleidt en vormgegeven door een nieuwe TC. Deze TC bestaat het komende seizoen uit 5 mensen. Hierbij willen we de nieuwe TC graag even voorstellen;

  • Patrick Akerboom – Technisch Coördinator JO19/JO17 en A-selectie

Patrick is nu een aantal jaar de kartrekker in het TC beleid. Hij zal in opdracht van het Bestuur de Technische Commissie aanvoeren en contactpersoon naar het Bestuur zijn. Patrick is zoals bekend gediplomeerd met UEFA-A en HJIO-A. Primaire aandachtspunten van Patrick liggen op de ontwikkeling van onze jeugdtrainers binnen JO19 en JO17, het samenstellen van de technische staf bij de selectie alsmede het begeleiden van de selectieprocessen binnen de A-selectie. Daarnaast heeft Patrick de competitie voor elftallen O17 en O21 onder zijn hoede.

  • Jorge Fereira – Technisch Coördinator JO15/JO13/JO11/JO9/JO7

Jorge Feraira is een nieuw gezicht binnen de club. Jorge is gediplomeerd UEFA-B en HJIO-A en in dezelfde functie ook actief bij VOC in Rotterdam. Jorge neemt onder- en middenbouw onder zijn hoede en begeleidt daar voor de trainers in hun ontwikkelproces. Daarnaast hebben we in de onderbouw dit jaar te maken met de nieuwe spelvormen van de KNVB. De uitrol van die vormen doet Jorge die daar binnen VOC al de nodige ervaring mee had.

  • Mark Lugthart – TC lid A-selectie

Mark is als jarenlang selectiespeler en assistent-trainer zeer ervaren in het begeleiden van spelers, teams en processen binnen het A-selectievoetbal. Mark gaat nu vanuit de TC zijn evaring en kennis delen en zo een bijdrage leveren aan het selectievoetbal. Zoals bekend streven we daar de komende jaren naar een selectie

  • Remco Overkamp – TC Lid JO19/JO17/JO15

Ook voor Remco geldt dat hij zijn jarenlange ervaring als selectiespeler en -trainer in brengt in de TC. Remco zal actief zijn in het mede begeleiden van onze trainers, spelers en processen binnen de leeftijdsgroepen JO19/JO17/JO15

  • Pascal van Driel – TC Lid JO13/JO11/JO9/JO7

Tenslotte Pascal die als voetbalvader maar uiteraard ook na op het veld te hebben gestaan bij zowel JO9 als bij de A-selectie zijn jarenlange ervaring als selectiespeler en -trainer in gaat brengen in de TC. Pascal zal actief zijn in het mede begeleiden van onze trainers, spelers en processen binnen de leeftijdsgroepen JO13/JO11/JO9/JO17. Zoals bekend zijn we in de Onderbouw gestart met nieuwe KNVB spelvormen waar Pascal inmiddels ook de nodige ervaring mee heeft

Wij wensen de nieuwe TC uiteraard heel veel succes om samen met de Pupillen, Junioren en Selectiecommissie het voetbal bij DONK op een goede en plezierige manier te blijven ontwikkelen.