SV DONK DARTS Koppeltoernooi 2018

Afgelopen zaterdag (10 nov) is weer gedart op Sportpark DONK. Deze keer werd er voor de eerste maal een koppeltoernooi georganiseerd. 28 koppels streden mee om de titel en dat leverde mooie en spannende potjes op.
Na de poulefase bleven er 16 koppels over die in onderlinge duels mochten gaan uitmaken wie er richting de finale mochten komen. De finale werd uiteindelijk een prooi voor Ray Heijkoop en Michael de Jong, hierin bleken zij te sterk voor Rik Bogaard en Marvin Vat.
De uitslag:
1. Ray Heijkoop / Michael de Jong
2. Rik Bogaard / Marvin Vat
3. Mike Gelderblom / Justin Vat
    Raymond Gelderblom / Lennart Moons
We willen alle deelnemers bedanken voor de gezellige avond en hopen jullie allemaal terug te zien op *zaterdag 9 maart 2019*!
Via deze weg nogmaals dank aan de sponsoren van deze avond: MJC Onderhoud, Stukadoorsbedrijf Jürgen Paap, Ruud Vane Wand & Plafond Spuitbedrijf, Schoonmaakbedrijf Gouda, M.M. Zwanenburg Beton & Timmerwerken, Horeca De Mammoet en Van der Sprong Assurantiën.