sv DONK 100 jaar

Hallo Donkianen,

Vandaag is het feest; Vandaag is sv DONK 100 jaar geworden, een heugelijke datum die we uiteraard op een grootse wijze hadden willen vieren, maar door Covid’19, zijn nagenoeg alle festiviteiten dit jaar in het “honderd” gevallen.

Uitstel is echter nog geen afstel, dus zodra het kan, zullen we alsnog de nodige activiteiten gaan organiseren, om te vieren dat wij vandaag 100 jaar zijn geworden.

En zoals men veelal zegt met een verjaardag: Van harte gefeliciteerd en nog vele jaren in goede gezondheid en met sportief succes toegewenst.

Via deze link nog een felicitatie, welke we eigenlijk live hadden willen doen.

Op naar nog veel meer goede en gezonde jaren. Laat u deze dag niet zo maar langs u heen gaan; Neem vanavond gerust een borrel om te proosten op sv DONK en we hopen u allen weer spoedig in goede gezondheid op het DONK-complex te mogen begroeten.

Fijne verjaardag

Ruud Lubken

Voorzitter sv DONK