SLORDIG DONK 2 WINT TOCH NOG RUIM DONK 2-Meeuwenplaat 2 5-1

Een zeer slordig spelend DONK 2 boekte in eigen huis een geflatteerde overwinning tegen Meeuwenplaat 2. Na een 2-0 ruststand kwamen de bezoekers zeer gemotiveerd uit de kleedkamer. In een oogwenk lag de 2-1 achter keeper Mike Gelderblom. De bezoekers drongen daarna furieus aan en de Goudse defensie wankelde. Uiteindelijk gaven de individuele kwaliteiten en de betere conditie van de Donkianen toch de doorslag, resulterend in een ruime 5-1 overwinning.

Bij DONK 2 werden de rust en het overzicht van Issam Araab node gemist. Doelpuntenmakers waren Jesse Bottinga (3x), Zakaria Mellah en Azzedine Akoub.

In dit duel vielen maar liefst zes gele kaarten. Bij DONK viel de twijfelachtige eer om een gele kaart in ontvangst te mogen nemen te beurt aan Mike Gelderblom, Jesse Botting en Jarno Welleman.

Door deze tweede overwinning op rij lijkt DONK 2 goed mee te gaan doen in deze voor de ploeg zwaardere klasse.