Sinterklaas bezoek aan DONK weer erg geslaagd!

De jongste pupillen zijn woensdag weer goed verwend tijdens het bezoek van Sinterklaas aan sv DONK.

Na een lekker broodje en drinken, een echte Sinterklaas quiz, een stoelendans en een teamopdracht kwamen de eerste Pieten binnen.
Er bleek alleen een probleem te zijn want de pepernoten waren vergeten. De bak Piet dacht dit te kunnen oplossen met hulp van de kinderen maar helaas zorgde de Turbostand van de oven voor aangebrand strooigoed.
Toen Sinterklaas was onthaald met het wel bekende lied en hij de kinderen die naar voren moesten komen wilde verwennen met overheerlijke kruidnoten moest het probleem toch echt opgelost worden. De enige echte Profpiet zorgde voor de oplossing!

In de Pietendisco konden de kinderen hun energie nog even lekker kwijt en als slot moest er zelfs nog een potje gevoetbald worden een echt Pietenteam, uitslag 2-1 voor kinderen.

Met een leuk cadeau en een gevulde schoen gingen de kinderen weer tevreden huiswaarts.

De foto’s zijn te vinden in het fotoalbum.