REVANCHE VOOR DONK 2, DONK 2-ONA 2 2-0

Door razende reporter Joop Spee

DONK 2 heeft tegen het hoger geplaatste ONA 2 een eenvoudige overwinning geboekt. Thuis werd het 2-0.

DONK startte met twee jeugdspelers in de eerste en twee in de tweede helft in de gelederen. Een belangrijke rol was weggelegd voor Wouter Lubken. Eerst scoorde hij in de eerste helft na een goede combinatie, terwijl hij in de tweede helft met een assist Justin Vat in staat stelde om, overigens op knappe wijze, de 2-0 op het scorebord te zetten.

Opvallend was ook de terugkeer in het elftal van Tim van der Eem na een seizoen lang nog niet in actie te zijn geweest.

Bij ONA slaagde de van DONK overgekomen captain Mike Hooft er niet in om zijn stempel op de wedstrijd te drukken. Wel liet hij zien zijn leerschool bij DONK nog niet vergeten te zijn met een geslaagde panna.