Ook A-selectie start weer op

Nadat eerder de pupillen en junioren mochten herstarten met de groepstrainingen zullen we dat vanaf a.s. donderdag 14 mei ook met de selectie gaan doen. Uiteraard zullen we dit volledig conform de gegeven richtlijnen vorm geven. Onze technische staf is druk bezig met het voorbereiden van aangepaste trainingsvormen waarbij we maximaal 12 spelers op 1 veldhelft zullen laten trainen zonder contactoefeningen. We zullen in mei en juni met de selectie steeds op dinsdag, donderdag en zondagmorgen trainen.

Voor de goede orde geldt dat daarbij (vooralsnog) geen andere mensen op het veld mogen komen dan alleen de spelers en mensen van de begeleiding. 

Ondanks alle beperkingen zijn we blij dat we ook met de selectie teams weer het veld op mogen. We wensen spelers en begeleiding veel plezier