ONGELUKKIGE NEDERLAAG DONK 2, DONK 2-Zoetermeer 4 0-1

Door razende reporter Joop Spee

Tegen het op de tweede plaats staande Zoetermeer 4 beleefde DONK 2 een uiterst ongelukkige middag. De ploeg kon in de ogen van de arbiter niets, maar dan ook werkelijk niets goed doen. Elke pietluttige overtreding werd in het nadeel van de thuisploeg uitgelegd, terwijl overduidelijke vergrijpen van de tegenstander in het eigen strafschopgebied met de mantel der liefde werden bedekt. Het leidde tot enorm veel irritatie bij de thuisploeg. Dat dit de kwaliteit van het spel meestal niet ten goede komt is bekend. DONK werd steeds onrustiger en slordiger, beklaagde zich steeds vaker en vergat te voetballen. Zoetermeer profiteerde in het midden van de tweede helft van een gapend gat centraal in de Goudse defensie, 0-1. Daarbij bleef het. DONK’s centrale verdediger Johan Lubken werd met twee keer geel wegens herhaald commentaar op de leiding naar de kleedkamer gestuurd.