Mini Pupillen op bezoek bij ASW.

De oudste Mini Pupillen gingen vandaag op bezoek bij ASW in Waddinxveen voor hun tweede serie 4 tegen 4 wedstrijdjes. Deze keer waren Rafael en Bram ook mee om het tiental compleet te maken. We konden zien dat het voor de kinderen de tweede keer was want ze waren al wat meer op elkaar ingespeeld. Na de twee keer 20 minuten voetballen werd er weer afgesloten met penalty’s en een leuke groepsfoto! Volgende week uit naar RVC’33 in Reeuwijk.

Op sportpark DONK was er ook training voor de jongste pupillen die weer erg enthousiast waren. Leuk om te zien dat daar weer wat nieuwe gezichten bij gekomen waren!
De Brede school actie voor de Mini Pupillen loopt nog de gehele maand maart. Wilt u meer info over onze Mini Pupillen mail dan naar de minipupillen@svdonk.nl.

Klik hier voor de flyer van de Brede school actie.