Lizzy IJsselsteijn winnaar ‘Mijn Moment’ bij Fox Sports

Een fraai ingeschoten (en gefilmd) doelpunt van JO9-1 speelster Lizzy Ysselsteyn is door FOX Sports programma De Eretribune verkozen tot doelpunt van de week. Om die reden is zaterdag 9 september het hele team JO9-1 te gast tijdens de uitzending van dit programma.

De uitzending is live te zien op FOX Sports zaterdag aanstaande van 18:00 tot 18:30 en wordt gepresenteerd door Jan Joost van Gangelen. Alle kinderen uit JO9-1 krijgen een FOX Sports tenue uitgereikt en zullen tijdens de uitzending in beeld komen. Daarna krijgen zij een rondleiding achter de schermen.

Het bewuste doelpunt kan mogelijk nog verder in de prijzen vallen als Lizzy met haar goal ook de maandprijs in de wacht sleept.
In dat geval krijgt heel SV DONK een geheel verzorgde voetbaldag onder leiding van Hans Kraaij jr.

Even duimen dus!!

Bekijk de goal van Lizzy