Leiders en verzorger DONK 1 en 2 gaan door

Wederom positief nieuws. Nadat we u vorige week konden melden dat het technisch kader van de A-selectie zich langer aan de club heeft verbonden, is er nu ook positief nieuws vanuit de overige begeleiding.

Koos de Keizer, Arthur van Oorschot en Fred Klomp, toegezegd ook komend seizoen hun functie te blijven uitvoeren. Hiermee behouden we met Fred een kundig en betrokken sportverzorger en zijn alle organisatorische zaken rondom DONK 1 en DONK 2 in goede handen bij respectievelijk Koos (elftalleider DONK 1) en Arthur (elftalleider DONK 2).

We zijn blij hiermee weer een belangrijke stap te hebben gezet om de selectie een stabiele begeleiding te geven. We werken er momenteel hard aan u in de komende weken meer positief nieuws te brengen over de invulling van verschillende technische, organisatorische of begeleidende functies.