KORFBALUITSLAG BIJ MSV 2-DONK 2: 4-8

DONK 2 heeft zijn eerste driepunter van het seizoen te pakken. Na het verdienstelijke gelijkspel van vorige week tegen het sterke Den Hoorn 2 werd MSV met een korfbaluitslag, 4-8, aan de kant gezet.

DONK begon sterk. Al na een minuut of twaalf opende de ploeg de score dankzij een fraaie krul van Mike Hooft na een assist van Zakaria Mellah, 0-1. Acht minuten later kopte Mo Irezzi de bal over de keeper van MSV heen na goed voorbereidend werk van Nick Willemsen.

Hierna was het de beurt aan Jesse Bottinga die knap werd weggestuurd door Mark van Doeland en even later ook een penalty benutte. Tussen de bedrijven door had MSV ook nog tegen gescoord uit een penalty wegens hands van Jeffrey Ysselsteyn. Dat de verdediger eerst was weggeduwd was de scheidsrechter ontgaan.

In het verloop van de strijd maakten Justin Vat (2x), Mo Irezzi en Marco Douma het achttal vol. Dat MSV ook nog drie keer scoorde mocht de pret niet drukken.

Na twee wedstrijden staat het gepromoveerde DONK nu op een knappe vierde plaats.

Aanstaande zondag speelt de ploeg uit tegen het nog ongeslagen Dvv Delft 2.