Kerstzaalvoetbaltoernooi voor de Selectie, Senioren, Vr-1, 7 tegen 7 deelnemers en de A-jeugd

Op vrijdag 29 december zal  weer het jaarlijkse zaalvoetbaltoernooi voor seniorenteams van Donk gespeeld worden in sporthal de Mammoet.

Er zijn twee toernooien: één toernooi voor de recreatie-elftallen,  Donk Vr. 1 en de deelnemers van 7 tegen 7 en een toernooi voor de Selectie en Donk JO-19. De toernooien beginnen om 19.00 uur en eindigen om 22.00 uur.

Wie zich wil aanmelden voor de toernooien kan zich aanmelden bij de leider van zijn eigen team, Pieter van Houten of Hasse Vleeming of een mail sturen naar: seniorenvoetbal@svdonk.nl. Aan de deelnemers wordt een eigen bijdrage van vijf euro gevraagd.

Het is duidelijk dat het slagen van deze avond afhangt van de mate van jullie opkomst, Hasse als vertegenwoordiger van de Seniorencommissie en de SLC nemen deze organisatie graag voor hun rekening maar vragen ook enig enthousiasme van  jullie kant om met deze activiteit het jaar leuk te af te sluiten.