Indelingen jeugdspelers komend seizoen

Beste ouders van onze jeugdspelers.

Zoals jullie de laatste weken ongetwijfeld hebben gemerkt zijn we met de jeugd van DONK, bij zowel Pupillen als Junioren al aan het trainen en spelen (oefenwedstrijden) met de leeftijdsgroepen zoals deze er in het seizoen 1016/2017 uitzien.

Zoals ieder jaar komen daar binnenkort de onvermijdelijke voorlopige indelingen achteraan van de teams zoals die er naar alle waarschijnlijkheid uit gaan zien. Deze indelingen vinden plaats door en met de trainers en dit levert altijd de nodige discussie op, vooral bij ouders.

Dat is niet erg en mag uiteraard, want iedereen mag zijn mening hebben, dus ook een ouder.

Wij kwamen bij toeval onderstaande link tegen en wij willen jullie deze toch niet onthouden omdat deze juist in deze periode actueel zal zijn.

Wij wensen een ieder vast een hele fijne en vooral gezonde vakantieperiode toe.

Alle tijd om ons allemaal weer voor te bereiden op een blessurevrij, sportief en succesvol nieuw seizoen.

http://www.svdalfsen.nl/mijn-zoon-moet-in-e1/

Vr.gr.,

Kees Vat & Frank Arts

Voorzitter Junioren Commissie

Voorzitter Pupillen Commissie