Grand Slam of Darts weer zeer geslaagd!

Afgelopen zaterdag was het tijd voor de tweede editie van de Grand Slam of Darts met deze keer daarbij ook een toernooi voor de junioren.
darts2015
18 junioren gingen voor de eerste keer de strijd met elkaar aan. Het niveau was hoog want het duurde niet lang voordat de eerste 180 gegooid werd. Donny de Jong zorgde voor deze hoogste score. De finale ging uiteindelijk tussen Mike Gelderblom en Roy v.d. Graaf en daarin was het eerstgenoemde die met de eerste prijs aan de haal ging.
 darts2015b
Bij de senioren waren er maar liefst 70 deelnemers die op de 10 beschikbare dartbanen aan de gang gingen. De winnaar van vorig jaar, Raymond Gelderblom, wist heel knap de finale weer te halen maar moest deze keer zijn meerdere erkennen in  Adriaan Kreuk. De derde plaatsen werden gevuld door Stefan van Leeuwen en Menno de Jong.
 darts2015c
Het was weer een super gezellige middag/ avond!

We willen de sponsoren van deze avond graag bedanken voor hun bijdrage!
Van der Sprong Assurantiën, Klusbedrijf M.J. de Boer, Horeca de Mammoet, Arthur van Oorschot, Wilco Hoonhout en Nick Sloof