Gestaakte wedstrijd vv Moordrecht JO15-1 tegen sv DONK JO15-1

Afgelopen zaterdag 5 oktober jl, is de wedstrijd tussen vv Moordrecht JO15-1 en sv DONK JO15-1 gestaakt, vanwege wanordelijkheden, waarbij de scheidsrechter en spelers van sv DONK betrokken waren.

Het bestuur van sv DONK betreurt het ten zeerste dat er in de wedstrijd tussen vv Moordrecht JO15-1 en sv DONK JO15-1 een incident met de scheidsrechter heeft plaatsgevonden. Naar aanleiding van het incident willen wij precies uitzoeken waarom dit incident heeft plaatsgevonden en wat de aanleiding hiervoor is geweest. In de media zijn al eenzijdige berichten naar buiten gekomen over mishandeling en slaan/schoppen van de scheidsrechter. Dit mag uiteraard nooit gebeuren en keuren wij ook af. 

Wij gaan bij alle spelers, begeleiding en ouders van de Donk spelers die als toeschouwer aanwezig waren navraag doen om precies in kaart te brengen wat zich op het veld heeft afgespeeld en zullen ons daarna beraden op eventueel te nemen maatregelen.

 

Het bestuur.