Geslaagde trainingsdag selectie

In de voorbereiding op de 2e seizoenshelft hebben we 11 januari een goed verlopen trainingsdag gehad. Het 1e gedeelte stond vooral in het teken van fysieke inspanning. De trainingen bij Eagle Gym zijn succesvol verlopen. Met veel enthousiasme en plezier zijn de toch pittige trainingen afgewerkt. Bekijk hieronder de beelden:

Het gedeelte daarna stond meer in teken van teambuilding. Bij terugkomst uit Capelle konden we gelijk aanvallen met de lunch verzorgd door Marjo en Desiree om vervolgens lekker ontspannen met elkaar de middag door te brengen. Wat opgevallen is de goede sfeer en het met elkaar bezig zijn: het was echt 1 grote groep! Goed om te zien. Als waardige afsluiter het eten in de Florijn wat door Koos geregeld is, wat ook weer prima georganiseerd was! Al met al een zeer geslaagde dag!!

Edwin Erwich