GELIJKSPEL VOOR DONK 2, DONK 2-Full Speed 4 1-1

DONK 2 kwam in de tweede ronde van de nacompetitie zwak voor de dag. Tegen het geroutineerde Full Speed 4 werd het een teleurstellend gelijkspel, 1-1. Al na 2 minuten lag de bal na een fraai schot in het Goudse net achter de verbouwereerde keeper Gregory Smeenk.

Voor rust wist DONK de schade nog te repareren. Bij een corner kregen de koppers Ralph Tol en Johan Lubken een dubbele dekking. Isaam Arab stond plotseling als een vogeltje zo vrij en tikte de bal in de 32ste minuut binnen.

In de tweede helft slaagde DONK er niet in het cordon van uitgekookte en fysiek sterke verdedigers van Full Speed op de knieen te krijgen. De ploeg had weliswaar conditioneel een overwicht, maar verzuimde om de bal in een wat hoger tempo het werk te laten doen. Het bleef bij 1-1. Aanstaande zondag is de return bij Full Speed.