EERSTE NEDERLAAG VOOR DONK 2 Antibarbari 3-DONK 2 2-1

Een gehavend DONK 2 is bij Antibarbari 3 tegen zijn eerste nederlaag aangelopen. Ondanks het feit dat de geplaagde trainer Frank van Loon maar liefst zes spelers miste, slaagde DONK er toch in om in de eerste helft met goed spel te domineren. Grote kansen voor Jesse Bottinga (2x) en Adda Akoub werden echter niet verzilverd.

In de tweede helft kantelde het spelbeeld langzaam maar zeker. Er sloop irritatie en onzekerheid in de Goudse gelederen. Antibarbari nam de leiding na een terecht toegekende strafschop.

In de 70ste minuut wist DONK echter langszij te komen dankzij Dave Tol. Tien minuten voor tijd liepen de bezoekers echter toch tegen een zeperd aan. Een onhandige ingooi leidde tot balverlies, er was desorganisatie in de Goudse verdediging en Antibarbari ging alsnog met de 2-1 overwinning aan de haal.

Ondanks de nederlaag blijft DONK 2 volop meedoen om de bovenste plaatsen.

Aanstaande zondag volgt een pittige thuiswedstrijd tegen Excelsior ’20 3.