DONK JO19-1 wint van Rohda’76

Na twee nederlagen op rij, in de beker en competitie, wist JO19-1 weer eens te winnen. Na een half uur spelen stond DONK ietwat tegen de verhouding in op een 1-0 voorsprong. Suleyman maakte een mooie actie vanaf de linkerkant en legde de bal panklaar neer voor Lukas Bikker: 1-0.

Dat JO19-1 met deze stand de rust in ging was opmerkelijk te noemen, want de paal zorgde er twee keer voor dat het doel van Sander leeg bleef.

Na de rust gaf DONK verdedigend weinig weg en lang leek de wedstrijd op 1-0 uit te draaien, totdat Mo, ingevallen voor Suley, in de 80e de bal voor zijn voeten kreeg en via de tegenstander de bal in het net zag vallen: 2-0.

De laatste goal viel in de 88e minuut toen de goed ingevallen Badrdin (JO17-1) de bal na een mooie actie neerlegde voor aanvoerder Bas Houdijk. Die twijfelde niet en schoot de bal keurig met zijn linkerbeen binnen. Eindstand 3-0.

Volgende week speelt O19-1 thuis tegen Nieuwkoop JO19-1, aanvang 14:45