DONK F1 – VEP F1, uitslag 5-3

Vandaag de wedstrijd tegen Vep F1 ,traditioneel een lastige wedstrijd voor ons wij hebben hier immers al drie maal van verloren.Prachtig weer op Donk en de mannen hadden er zin in.

We begonnen de wedstrijd goed en we speelden lekker positiespel de eerste 10 minuten.Er was geen vuiltje aan de lucht en waarom wij het traditioneel zo moeilijk hebben tegen hun was voor mij ook een vraagteken.Langzaam begonnen de kansen te komen Issam scoorde uit een
voorzet van Sil de verdiende 1-0 .Vrij kort daarna viel de 2-0 voor ons,Issam scoorde een doelpunt die je alleen maar op tv ziet,hij was echt mooi,een hoge bal drie meter naast het doel van Vep nam hij in ene keer op zijn wreef en de bal plofte in het kruis.Issam was nog niet klaar en scoorde ook nog even de 3-0 en Vep stelde daar twee doelpogingen in de eerste helft tegenover.Kortom rijp voor de slacht
dacht ik.

De tweede helft echter begonnen wij onverklaarbaar onrustig en Vep voelde mogenlijkheden.Hun keeper schoot de bal steeds ver uit en de lichte wind hielp daar ook nog wat aan mee.Zou op zich nog geen probleem moeten zijn alleen viel mij als reporter op dat als de keeper van Vep uitschoot wij achterin 1 tegen 1 stonden en dan ook nog geregeld voor de man in plaats van erachter.Dit is natuurlijk niet goed alleen zou ook dit geen probleem hoeven te zijn als je dan wel de bal
voor de stuit verwerkt maar dit gebeurde niet want deze stuiterde voor onze verdediger op en ging eroverheen en dan ben je dus te laat kortom de 1-3 viel.Daarna nog wat van die momenten en in mijn optiek wat te weinig spelers achter dus de wedstrijd kantelde.Gelukkig viel toch de 1-4 via Mo en hadden we wat lucht.Nogmaals Mo liet via een uitbraak Issam de 1-5 scoren. Vep scoorde hierna nog twee goals en de wedstrijd werd met 3-5 gewonnen.Mooi natuurlijk maar ik was niet echt blij want volgens mij hadden hun er nooit drie mogen scoren maar ja dit is waarschijnlijk mijn probleem haha.

Volgende week Esto en als we die weten te winnen dan gaan we weer over ze heen,dus tot dan !

Marco