DONK F1 – Groeneweg F1, uitslag 9-6

Heerlijk weer op Sportpark Donk,een heerlijk zonnetje en weinig wind dus wij waren er klaar voor.Wij misten vandaag keeper Stijn en Adam maar gelukkig wilde Luca f3 en Guido f2 ons uit de brand helpen

Wij begonnen de wedstrijd goed en al vrij snel scoorde Issam de 1-0 .We waren beter en weer kwam Issam via de zijkant op en scoorde de 2-0 .Een goede redding van Luca behoede ons voor de 2-1 maar niets gaf mij op dat moment het gevoel dat er nog wat te halen viel voor Groeneweg.Mo stoomde op via de zijkant gaf voor en Issam maakte zijn derde van de wedstrijd 3-0 .In onze drang naar voren vergaten wij de verdediging en
Groeneweg kon iets terugdoen 3-1 .Gelukkig werd het gelijk 4-1,Mo had de bal omspeelde een mannetje en Issam maakte de kans af.Een mooie aanval kort hierna ingeleid door Sil werd afgerond door Mo 5-1.Toen kwam er een periode met wat ongelukkige momenten die de 5-2, 5-3 en de 5-4 betekende ,oeps oppassen dus maar eerst de rust.

Na de rust wisselde Luca met Guido dus Guido ging keepen en Luca voetballen.Ook dat beheerste ze allebei dus wij pakten weer het initiatief.Tim scoorde vlak na de rust de 6-4 met zijn befaamde linkerbeen,we hadden weer een marge.Helaas van korte duur Groeneweg scoorde de 6-5 .Divine omspeelde knap meerdere spelers en schoot helaas
net naast het doel,mooie actie.Toch pikte Divine zijn doelpuntje mee 7-5 .Mo had nog een mooi afstandschot maar deze werd goed verwerkt door de keeper van Groeneweg ,deze was echter even later kansloos toen ook Sil zijn doelpuntje meepikte 8-5.Issam zag even later Tim opkomen speelde de bal naar hem en Tim scoorde 9-5.Een mooie goal van de aanvoerder van Groeneweg betekende de 9-6, tevens de eindstand.

Nog de uitwedstrijd bij Spirit jongens en dan zit het seizoen erop en kunnen we terugkijken op een goed seizoen waarbij mij opviel dat jullie een hechte groep waren zonder moeilijkheden vandaar waarschijnlijk ook de terechte vierde plaats in de eerste klas !

Groeten Marco