DONK A1 ONDERUIT

Trotse periodekampioen DONK A1 ging verrassend onderuit tegen laagvlieger DOSR. Aan de Nieuwe DONKstraat werd het 2-3 voor de gasten uit Roelofarendsveen.

DONK nam nog wel de leiding door Marvin Vat, maar daarna waren het de bezoekers die op voorsprong wisten te komen. Jeffrey van Dam wist nog wel gelijk te maken, maar het laatste woord was aan DOSR. Terwijl de grensrechter voor buitenspel vlagde wilde de scheidsrechter daar niet van weten. Het betekende de nederlaag voor DONK A1.

Sinds DONK A1 in een beroerd duel tegen Alphen de periodetitel met hangen en wurgen veilig wist te stellen heeft de ploeg nauwelijks meer kunnen overtuigen. Is het seizoen misschien te lang voor de mannen of houden zij hun kruit droog tot de nacompetitie? We gaan uit van het laatste.

Aanstaande zaterdag mag A1 nog voor zes minuten de wei in. De resterende tijd van de gestaakte wedstrijd tegen koploper Woerden moet dan uitgespeeld worden. DONK A1 leidt met 3-2.