DONK 2 VERZUIMT DOOR TE DRUKKEN, DONK 2 –STOLWIJK 2 1-3

Door razende reporter Joop Spee

Stond Donk 2 tot nu toe bekend op zijn slappe en slaperige start, dit keer was  daar geen sprake van. De Gouwenaars speelden in de eerste helft tegenstander Stolwijk 2 volledig van de mat, maar verzuimden de talrijke kansen in meer dan een doelpunt om te zetten. Donk 2 was in de eerste helft op voorsprong gekomen dankzij een afstandsschot van Macky Chinkham. Behalve een groot aantal uitgespeelde kansen was ook een tweetal penalty’s niet aan de thuisploeg besteed. In de eerste helft zag Mark van Doeland zijn pingel door de doelman gestopt en in de tweede helft wist Jesse Bottinga zijn strafschop niet tussen de palen te krijgen. In dat tweede bedrijf was DONK overigens geen schim meer van de oppermachtige ploeg in de eerste helft. Er werd totaal niet meer als team gespeeld en Stolwijk werd uiteindelijk dankzij drie goede counters, die overigens zwak verdedigd werden, verdiend de onverwachte triomfator. Het werd een smadelijke 1-3 nederlaag voor DONK 2.