Donk 2 overtuigt weer, NOCKralingen 2-DONK 2 3-7

DONK 2 heeft de smaak van het winnen weer helemaal te pakken. Zonder de gebroeders Akoub en Youssef Zakri, maar met Edwin Gouw en de na langdurig blessureleed weer pijnvrije Wessel Akerboom in de gelederen werd NOCKralingen 2 met goed verzorgd spel eenvoudig aan de kant gezet.

Al vrij kort na de aftrap namen de Rotterdammers verrassend de leiding. Een schitterend zondagsschot plofte onbereikbaar voor keeper Mike Gelderblom tegen de touwen, 1-0.

Nog voor rust stelden Edwin Gouw, Wessel Akerboom (2x) en Jesse Bottinga orde op zaken, 1-4.

In het tweede bedrijf spartelde NOCKralingen nog even tegen, 2-4, maar dankzij Justin Vat en Wouter Lubken werd een veilige 2-6 voorsprong opgebouwd. Nadat NOCKralingen nog een keer het net had weten te vinden, 3-6, zorgde Justin Vat voor de eindstand, 3-7.

Al met al prima spel van DONK tegen de hekkensluiter, al mag over het incasseren van drie tegengoals tegen de rode lantaarn drager misschien nog best even worden nagepraat.

Door dit resultaat blijft DONK knap tweede achter FC IJsselmonde 2.

De eerstvolgende wedstrijd is pas weer op 9 december. DONK 2 speelt dan thuis tegen concurrent Swift Boys 2.