DONK 2 OVERLEEFT SLACHTPARTIJ KNAP Woerden 2 – DONK 2 1-3

In een kiezelhard en van de zijde van de thuisploeg niet bepaald sportief gespeeld duel is DONK 2 op knappe wijze als winnaar uit de strijd gekomen. Met Tim van der Eem voor het eerst weer in de basis werd het verschil in de eerste helft gemaakt. Jesse Bottinga opende de score voor DONK met een kopbal, terwijl Houdaifa El Harti zijn handelsmerk, een afstandsschot weer eens liet zien, 0-2.

Na een goed uitgespeelde aanval zorgde Luxman Logathasan voor de 0-3.

Woerden sputterde voor rust nog tegen en wist de achterstand te verkleinen, 1-3.

In de tweede helft verzuimde DONK de mogelijkheden die zich in ruime mate aandienden goed uit te spelen. Toen keeper Mike Gelderblom vlak voor tijd een “zeker” doelpunt uit de kruising plukte was het pleit echter beslecht. Al met al een mooie 1-3 overwinning.

Een heerlijke zondag dus voor DONK, dat zijn derde elftal dankzij een eclatante 7-1 overwinning op ONA 3 kampioen zag worden. DONK 5 echter……( oh nee, daar zou ik het niet over hebben…).