DONK 2 IN MINEUR, Bodegraven 2-DONK 2 3-2

DONK 2 zit de laatste weken in de hoek waar de klappen vallen. In het uitduel tegen Bodegraven 2 startte de ploeg weliswaar voortvarend en kwam het al in de vijfde minuut op 0-1 door een goal van Wouter Lubken na een assist van Jesse Bottinga, maar drie minuten later was het alweer gelijk nadat Bodegraven een te korte terugspeelbal onderschepte. Het spel werd er daarna niet beter op en dat zou helaas de rest van de wedstrijd ook zo blijven. In de 60ste minuut kwam Bodegraven op voorsprong dankzij een prachtig afstandsschot en niet veel later werd het zelfs 3-1 omdat de scheidsrechter als enige een overtreding van Issam binnen de beruchte lijnen had geconstateerd. DONK deed nog wat terug via een wegens hands toegekende penalty van Kelvin Vat, maar verder dan 3-2 kwam DONK niet. Een bittere nederlaag.