DONK 2 GOED VAN START IJsselmonde 2-DONK 2 1-2

Het gepromoveerde DONK 2 is tegen mede-promovendus IJsselmonde 2 goed uit de startblokken gekomen. Dankzij een goed collectief stond na 90 minuten de in de tweede helft zwaarbevochten 1-2 op het scorebord.

IJsselmonde 2 eindigde vorig jaar als tweede achter DONK 2 en promoveerde in de nacompetitie ten koste van DONK 3. De ploeg was dit jaar echter op een aantal posities beduidend versterkt.

DONK 2 speelde een sterke eerste helft. De ploeg kwam op een 0-1 voorsprong dankzij een ten onrechte toegekende strafschop. Jesse Bottinga wist zich wel raad met het cadeautje.

DONK 2 mocht het zichzelf verwijten dat het in de eerste helft niet al ruimer afstand nam van zijn tegenstander.

In de tweede helft vergrootte DONK 2 zijn voorsprong doordat een tegenstander de bal in een duel in zijn eigen doel werkte, 0-2. Hierna drong IJsselmonde fel aan. Verder dan 1-2 liet een gedisciplineerd spelend DONK 2 het echter niet komen.