DONK 2 EENVOUDIG LANGS GROENEWG 3 GROENEWEG 3-DONK 2 0-3

Door razende reporter Joop Spee

Dankzij vooral goed teamwork heeft DONK 2 een eenvoudige zege geboekt bij Groeneweg 3. De thuisploeg uit Zevenhuizen bracht de bezoekers in de beginfase nog even aan het schrikken met een doorbraak, maar keeper Mike Gelderblom bleef de baas in een 1-tegen-1 situatie. Na een half uur werd het echter steeds duidelijker dat het DONK was dat deze middag de lakens uit zou delen. Vincent Berlijn opende de score in de 42ste minuut met een  lob, terwijl Sven de Wit in de  blessuretijd  van de eerste helft een fraaie lange pass van Mark van Doeland op waarde wist te schatten, 0-2.

Vlak na de hervatting besliste Ralph Tol de wedstrijd met een schuiver, 0-3.

DONK kreeg daarna via Wouter Lubken, Ralph Tol en Enrich nog prima kansen om de score uit te bouwen. Het bleef echter bij de dik verdiende 0-3.

Gevoegd bij de overwinning van DONK 1 op Meerburg betekent dat aanstaande donderdag weer eens broodjes hete kip!