DONK 1 bij vertrouwde namen ingedeeld.

Op vrijdag 10 juli heeft de KNVB de nieuwe competitie indeling bekend gemaakt van DONK 1. Na een niet afgemaakt afgelopen seizoen komen we wederom uit in de Rotterdams getinte afdeling 2D. Een indeling waarbij we veel clubs tegenkomen die ook vorig jaar van de partij waren. ONA is door de opengevallen plekken in de 1e klasse helaas niet meer van de partij en daarnaast zijn de 2 clubs uit West-1 (VVIJ en PVCV) niet meer van de partij. Daarvoor in de plaats komen 3 ploegen uit Delft te weten Wippolder, Full Speed en Concordia. De volledige indeling is als volgt; 

2D: Antibarbari, COAL, Concordia, DONK, ESTO, Excelsior’20, FC IJsselmonde, Full Speed, Groeneweg, Meeuwenplaat, RVC’33, VFC, Wippolder, XerxesDZ

We gaan er uiteraard voor om de prestatie van afgelopen seizoen (een peridodetitel) te evenaren, maar een gemakkelijke opgave zal dat niet worden.

Vanaf 9 augustus start de selectie de voorbereiding op. A.s. dinsdag 14 juli spelen zowel DONK 1 als DONK 2 nog een afsluitende oefenwedstrijd van een tussentijds trainingsblok tegen CVC Reeuwijk. Aanvang van beide wedstrijden is 20.15 uur.