DE SCHIJNWERPER OP……………ROY VAN DER GRAAF

Binnenkort hoopt uw reporter aandacht te besteden aan het zeer succesvolle DONK 4, dat de ranglijst overtuigend aanvoert. Een uitstekende prestatie, temeer als men bedenkt dat het niet meevalt om wekelijks in een vaste formatie te spelen, omdat de ploeg hofleverancier is voor DONK 2 als daar de nood hoog is.

Dit keer vast een voorproefje met de schijnwerper op Roy van der Graaf. Die scoorde in de met 6-2 gewonnen wedstrijd tegen Steeds Hooger 3 maar liefst 5 keer. Geen overbodige luxe, want kort na rust stond het nog maar 2-2. Volgens eigen zeggen heeft de spits er dit jaar al 42 in liggen, een mededeling die door zijn medespelers (aan een biertje) met ongelovige gezichten werd aangehoord, maar die door uw reporter onvoorwaardelijk wordt geloofd. De technisch vaardige goaltjesdief kan dan ook gemakkelijk wel een paar niveaus hoger spelen. Maar het is DONK 4 dat als eerste een klasse hoger moet worden gebracht.

Door Joop Spee