Darttoernooi groot succes!

Afgelopen zaterdag vond bij sv DONK het jaarlijkse darttoernooi plaats. Zowel bij de junioren als bij de senioren werd het een zeer geslaagde editie.
De junioren lieten zien dat ze al een aardig pijltje kunnen gooien. Na een spannende finale pakte Marvin Vat de titel dit jaar. Bas Paap moest genoegen nemen met de tweede plek en Lennart Moons won de strijd om de derde plek.
darttoernooi sv donk junioren
Met een deelnemersveld van 65 man waren daarna de senioren aan de beurt. Na een spannende maar zeker ook erg gezellige avond met veel publiek was het Michael de Jong die in de finale te sterk was voor George van Eenige. Ray Heijkoop en Mike Gelderblom(vorig jaar nog winnaar bij de junioren) deelden samen de derde plek.
We willen graag de sponsoren bedanken die deze avond mogelijk hebben gemaakt. Klusbedrijf M.J. de Boer, Horeca De Mammoet, Van der Sprong Assurantiën, Stukadoorsbedrijf Jurgen Paap en Schoonmaakbedrijf Gouda.