CKC D1 – DONK D1, uitslag 0-5

Donk D1 door in de AA Cup (Rijnmond Cup).

De mannen van Donk D1 moesten woensdag 30 oktober naar eerste klasser CKC D1 om te spelen in de AA Cup.
Aangezien we zaterdag niet zo best hadden gespeeld en we tegen een team moesten die een klasse hoger spelen gingen we toch aardig van start door Ismael die na 3 minuten bijna de 0-1 scoorde maar de keeper pakte de bal knap uit de hoek.

Na het in brengen van Lennart kregen we meer snelheid en scoorde we snel door die zelfde Lennart die knap de keeper omspeelde. Net voor rust kwamen we op 0-2 weer door Lennart maar gezegd moet worden dat het hele team aardig voetbal op de mat legde. Na rust maakte Lennart snel de de 0-3 en konden we lekker het duel uit spelen.
Door doelpunten van Nick en wederom Lennart liepen we uit naar een dikke en terechte 0-5 overwinning.

Nu kijken wie we voor de volgende ronde gaan loten het zou zo maar een hoofdklasser of een 2 de divisie club kunnen worden.
Weer een leuke uitdaging jongens en nu de lijn doorzetten in de competitie die zaterdag start.