Baravond Dinsdag 31 Januari

Dinsdag avond 31 Januari heeft de barcommissie een avond georganiseerd voor alle oude en nieuwe barmedewerkers. Tijdens deze avond hebben Michelle van Loon en Renee Lubken een presentatie gegeven over de veranderingen in de bar en aangegeven hoe de afspraken en regeltjes voor barmedewerkers zijn. Na deze presentatie zijn er drie workshops gegeven over respectievelijk de regels en werkwijze in de keuken, achter de bar en er is een tapcursus gegeven door Jupiler. Op deze leuke en informatieve  avond, die door ongeveer 55 mensen is bezocht. Heeft iedereen weer zijn kennis bijgespijkerd en ie iedereen met een tapcertificaat naar huis gegaan. We hopen dat we van deze mensen nog veel plezier gaan beleven en mogen gaan genieten van hun kennis en kunde en hun gezelligheid voor en achter de bar.

De overige foto’s staan in het fotoalbum.