Bestuur en Commissies

Voorzitter Jos van der Sprong voorzitter@svdonk.nl 06-53894389
Secretaris Karin de Heij secretaris@svdonk.nl 06-40961188
Penningmeester Marjo Rijnsburger penningmeester@svdonk.nl
MOC Martien Feijt onderhoud@svdonk.nl 06-21812373
PR Robbert Lubken Pr-commissie@svdonk.nl 0182-581784
06-27887688
Barcommissie Ronald Nieuwenhuisen barcommissie@svdonk.nl 06-28542993
Sponsorcommissie Pieter van Houten sponsorcommissie@svdonk.nl 06-20443069
Contributiezaken Ronald Nieuwenhuisen Contributiesvdonk@gmail.com 06-28542993
Ledenadministratie Ellen Nuijen ledenadministratie@svdonk.nl 0182-581784
06-36325583
Technische commissie Patrick Akerboom patrickakerboom@gmail.com 06-46136874
Jeugdcommissie Frank Arts junioren@svdonk.nl 06-54233344
Pupillencommissie Jeroen de Jong pupillen@svdonk.nl 06-53375416
Coordinator selectie Pieter van Houten selectievoetbal@svdonk.nl 06-20443069
Coordinator Heren Hasse Vleeming seniorenvoetbal@svdonk.nl 06-37231649
Coordinator Dames Jessica Krznaric Damesvoetbal@svdonk.nl 06-22410491
Coordinator G team Sjaak Slootjes G-voetbal@svdonk.nl 0182-525903
Coordinator veteranen
Coordinator Jo- onder 19 Frank Arts JO19@svdonk.nl 06-54233344
Coordinator Jo- onder 17 Arjan van Loon JO17@svdonk.nl 06-53334228
Coordinator Jo- onder 15 Frank Arts JO15@svdonk.nl 06-54233344
Coordinator Jo- onder 13 Sandra van de Stam JO13@svdonk.nl 06-50586286
Coordinator Jo- onder 11 Jeroen Keijser
Pascal van Driel
JO11@svdonk.nl 06-51336711
06-20428222
Coordinator Jo- onder 9-8 Jeroen de Jong JO9@svdonk.nl 06-53375416
Coordinator Jo- onder 7 Michiel Dessing JO7@svdonk.nl 06-14367739
Coordinator M- onder 19 Jolanda Welleman MO19@svdonk.nl 06-18086360
Coordinator M- onder 15 Jolanda Welleman MO15@svdonk.nl 06-18086360
Coordinator M- onder 13-12 Jolanda Welleman MO13@svdonk.nl 06-18086360
Coordinator Minipupillen Michiel Dessing minipupillen@svdonk.nl 06-14367739
Coordinator JOC Rik Bogaard joc@svdonk.nl 06-15492183
Coordinator vrijwilligers Hans Dessing vrijwilligers@svdonk.nl 0182-535489
Coordinator gastvrouwen en heren Loek Cats gasten@svdonk.nl 0182-516316
Consul Jan Nuijen t.nuijen@versatel.nl 0182-518602
Vertrouwens commissie Edo delSasso vertrouwenscommissie@svdonk.nl
KNVB zaken Ruud Lubken donkiaan@hetnet.nl 0182-529233
06-55895281
Contributie Ronald nieuwenhuisen Contributie@svdonk.nl 06-28542993